Gratis levering på det franske fastland
Gratis levering på det franske fastland
Indkøbskurv 0
D-LINK MINI GBIC 1000BASE-SX (LC) SFP-FORBINDELSE - MULTIMODE AFSTAND OP TIL 550M DEM-311GT
D-LINK

D-LINK MINI GBIC 1000BASE-SX (LC) SFP-FORBINDELSE - MULTIMODE AFSTAND OP TIL 550M DEM-311GT

Regelmæssig pris 81,65€ 54,55€ enhed Pris takket være
Skatter inkluderet. Forsendelse beregnes ved kassen.

Ref. fabrikant: DEM-311GT

EAN-kode: 0790069248153

D-Link DEM 311GT - SFP transceiver-modul (mini-GBIC) - GigE

Enhedstype:

SFP transceiver-modul (mini-GBIC) - LC multitilstand

Format:

Plug-in modul

Ledningsføringstype:

1000Base-SX

Dataoverførselshastighed:

1 Gbits / s

Lysbølgelængde:

850 nm

Protokol til datalink:

GigE

Maks overførselsafstand :

550 md

Lavet til :

D-Link Data Center 10; DES 12XX, 30XX; DGS 12XX, 3100,32XX, 33XX, 3630; DWS 3024; DXS 1100,1210,3400,3600; L2 + Gigabit Wireless Switch; Web Smart DES-1228,1252, DGS- 1216,1224,1248, DXS-1210-12; xStack DES-3526,3528,3552,3828,3852, DGS-3426,3427,3450,3612,3627,3650, DXS-3326,3350